HAKKIMIZDA

hakkımızda

AKDEM GÜBRE

Akdem Gübre, 1997 yılında kurulmuştur ve bitki besin ürünleri üretimi ve pazarlaması yapmaktadır. Şirket, 20 yılı aşkın tecrübesi ve kalite anlayışıyla, bitkiye ve bölgeye özel organik, organomineral ve mineral bitki besinleri ve zirai ilaçlar konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Ürünlerini, Türkiye ve yurtdışındaki müşterilerine konusunda uzman teknik kadrosunun servis desteği ile sunmaktadır.

Dünyamızdaki hızlı nüfus artışı ve iklim değişikleri nedeniyle, doğanın dengesi bozulmadan birim alandan maksimum, kaliteli ve sağlıklı tarımsal ürün elde etmenin üreticiler ve dolayısıyla ülkeler için ne kadar stratejik bir önem kazandığı açıktır. Akdem Gübre’nin amacı, sektörümüzle ilgili yeni ürünler, tarımda teknolojiyi kullanma, dijitalleşme konularındaki dünyadaki son gelişmeleri yakından takip edip en güncel bilgi ve ürünleri kullanarak müşterilerinin minimum maliyetle, yüksek kaliteli ve en önemlisi sürdürülebilir tarımsal üretim elde etmesini sağlamaktır.

KALİTE

Ürünlerimizin kalitesine ve güvenilirliğine büyük önem veriyoruz. Ürünlerimiz, uluslararası standartlara uygun olarak üretilmekte ve test edilmektedir.

Müşteri odaklılık

Müşteri odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak için, sürekli olarak onlarla iletişim halindeyiz.

Yenilik

Sürekli olarak yenilik yapıyoruz. Yeni ürünler ve teknolojiler geliştirerek, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik konusundaki hassasiyetimize sahibiz. Ürünlerimizin çevreye zarar vermeyecek şekilde üretilmesine ve kullanılmasına dikkat ediyoruz.

AKDEM GÜBRE

Yüksek kaliteli ve güvenilir bitki besinleri ile Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen üreticilerinden biriyiz. Bitkilerinizin sağlıklı ve güçlü büyümesini sağlamak için ihtiyacınız olan tüm besinleri sunuyoruz.

Whatsapp Hattı
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Scan the code
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?